کمک به بیمارانی که نیازمند هستند

با سلام من و خیلی از هموطنان عزیز همیشه دغدغه این رو داشتیم که مریض نشیم و خیلی جاها از مسائلی پرهیز کردیم و سعی بر این بوده که رعایت های لازمه ما به مریض نشدن و سلامتی ما ختم بشه ولی برای برخی این مسائل وجود نداره خیلی ها از ارث یا ژنتیک مریض هستند و خیلی ها ناخاسته با مریضی که اصلا خبر ندارن چی هست درگیر میشن و این مساله فکر منو همیشه مشغول میکرد تا روزی که سعی کردم کمکی کرده باشم اولا در راستای انساندوستی و دوما برای کسانی که نیازمند اطلاعاتی در مورده مریضی خاصشون هستند و تصمیم گرفتم تو دانشنامه ی شخصیم که مطعلق به همه ی فارسی زبانان عزیز هست گردآوری کنم .

برای همین اول سعی کردم یک آرشیوی از تمام بیماری ها جمع آوری کنم که تو این راه دوستانم کمکم میکنند که توی همین مطلب دستشونو میبوسم و دوم اینکه کسانی که در مورد بیماریشون به یک جمع بندی خاصی رسیدند بعد از انجام مقدمات اگر نیاز به دکتر خاص یا نیاز به هزینه برای درمانشون بودند ما این امر رو براشون راحت تر کنیم .

من با دکتر هایی تو استان  تهران و استان های دیگه در حال رایزنی هستم که بیمارانی که واقعا نیازمند هستند رو رایگان ویزیت کنند و اگر نیاز به عمل و داروهای خاصی هست این مسائل رو هم برطرف کنند و راحت تر انجام بگیره .

 

بنابراین تمام کسانی هم که میخوان کمک نقدی راجام بدند ما بیمارمون رو که به ما رجوع کرده رو بر اساس ناشناس معرفی میکنیم و دکتر خیری که مقدمات عمل یا پشتیبانی بیمار رو انجام میده رو معرفی میکنیم

مثلا بیمار گمنام شماره 20 که از یکی از شهرهای ایران است و از بیماری سرطان پانکراس رنج میبره رو به دگتر متخصصی که خیر هست و اسم و آدرس مطب داره رو معرفی میکنیم و اولا ما میدونیم به چه بیماری کمک کردیم و کدوم دکتر انجام دهنده مقدمات هست . فعلا فقط نام نویسی میکنیم و بعد از نام نویسی لیست رو معرفی میکنیم .

امیدواریم مردم عزیزمون همیشه سلامت باشند . شما اگر از بیماری خاصی رنج میبرید مشخصات و نوع بیماریتون رو یادداشت کنید  ما بعد از بررسی شما رو به دکتر خیری که عضو این سیستم هست معرفی میکنیم با تشکر